Typ zleceń

Wykonuję zarówno zlecenia reporterskie jak i sesje aranżowane – plenerowe oraz studyjne. Zawsze staram się wydobyć z każdej sceny naturalne piękno i klimat danej chwili. Pracując z ludźmi, pragnę ich najpierw lepiej poznać, aby nasza wspólna praca była bardziej naturalna, a efekt bardziej prawdziwy. Wiedza kim jesteście, jakie macie oczekiwania, co lubicie, ułatwia obudzenie Waszego unikalnego potencjału i wydobycie jedynego w swoim rodzaju piękna. W głębi duszy zależy mi, abyście spróbowali otworzyć się nie tylko na mnie, ale przede wszystkim na samych siebie. Staram się więc stawać się dla Was przyjaznym, swojskim i prawie niewidzialnym obserwatorem, którego obecność nie powoduje skrępowania. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nie każdy czuje potrzebę nawiązania bliższego kontaktu oraz nie każdy potrafi i chce się na niego otworzyć. Potrafię to uszanować. Niezależnie od sytuacji zawsze daję z siebie wszystko, aby efekt końcowy był więcej niż zadowalający. Realizuję także nieszablonowe zlecenia, które inicjują sami klienci. Bardzo szanuję Waszą prywatność. Jeśli nie życzycie sobie publikacji na stronie, dostosowuję się do Waszej prośby.

Każde zlecenie realizowane jest po wpłacie zaliczki. Szczegółowych informacji udzielam telefonicznie oraz mailowo. Moje dane są dostępne w zakładce Kontakt.

Działam głównie na terenie okolic Poznania oraz Wielkopolski, ale jeśli zachodzi tak potrzeba znajduję się tam, gdzie jestem potrzebny.